Impreskin – Zwróć młodość własnej skórze! Zlikwiduj oznaki starzenia się z suplementem anti-aging IMPRESKIN

ImpreSkin to suplement diety, który stanowi dostępny w istocie pigułek. Suplement ten dawany jest dla pań w kwiecie wieku i w sukcesu występowania pierwszych cech starzenia się (najczęściej pojawiają się one między 35. a 65. rokiem życia). 

Suplement ImpreSkin nazywa się naturalnym liftingiem. Wraz z upływem lat na twarzy pojawiają się na przeróżne niedoskonałości, wychodzą zmarszczki i znika połysk typowy dla jędrnej skóry młodej. Najczęściej pojawiające się zmiany to braki pod oczami, kurze łapki, utrata elastyczności twarzy oraz wada jej promienności. 

Kapsułki ImpreSkin zawierają hydrolizowany kolagen, którego ilość wraz z wiekiem jest coraz mniejsza. Uzupełnianie jego zawartości w typowej diecie sprzyja przywróceniu kondycji skóry. Kolagen wpływa na etapie komórkowym, wchodzi w ich budowy oraz wspomaga regenerację pojedynczych komórek. Dzięki czemu zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a twarz stoi się jędrna. 

Środek ImpreSkin wzbogacony jest o witaminę K, która wspomaga utrzymaniu poprawnego funkcjonowania systemu krążenia, co może pozytywnie wpłynąć na korektę przebarwień i informacji zmęczenia, znanych na twarzy. 

Skład:

Składniki suplementu diety ImpreSkin: D-alpha-tocopherol, Hydrolizowany kolagen, kwas L-askorbinowy, witamina K, flawonoidy.

Zalecane spożycie:

Suplement diety należy stosować doustnie. Zalecane spożycie suplementu diety ImpreSkin w procesie dnia to: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Tabletki należy stosować doustnie. 

Dla uzyskania odpowiednich efektów wyrób należy używać przez 3 miesiące. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania produktu ImpreSkin jest nadwrażliwość na jakikolwiek spośród jego składników. Suplementy diety winnym być przestrzegane w twórz niedostępny dla małych dzieci. Zabezpieczać przed bezpośrednim oddziaływaniem światła słonecznego i wilgoci. 

Kapsułki ImpreSkin dedykowane są dla ludzi dorosłych.

Suplement diety nie potrafi istnieć kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prawidłowe działanie organizmu jest uzależnione praktykowaniem odpowiedniego stylu życia oraz prace fizycznej. 

Nie sięgać suplementu, jeśli upłynął jego czas ważności.

Impre Skin

Maksatin

hello slim