Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie ubiegła w duzi zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by odczuć całkowitą zabawa z seksu oraz żyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że to nie kłopot, to również wiesz, iż nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się co bardzo, ona widać w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze moją kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do spraw.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten możliwy czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał szansę kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Już nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

Derminaks

Fem max