Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki komplikacja ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego faceta. Jak wiadomo przyczyny zaburzeń wzwodu mogą być różne, inne w przypadku facetów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją występuje, kiedy wzwód nie następuje wcale lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby można było odbyć zwykły stosunek. Mówi się o rzeczywistym problemie z erekcją, kiedy komplikacja występuje co najmniej w 75% przypadków i trwa to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy znaczącą część dnia w pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły ani chęci na seks. Należy w takich przypadkach zadbać o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie kamagra oraz rozsądne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Tytoń. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% pacjentów prowadzi do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja