Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Istnieje parę łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tania levitra zmniejszenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie i stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż spada transport krwi do penisa podczas stosunku. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.